LÜKS KARTVİZİTLER / LETTERPRESS – TİPO KARTVİZİT MODELLERİ

Tipo kartvizitler, tasarımcıların yaratıcılıklarını en üst seviyede gösterebildikleri kartvizit modelidir. Letterpress baskı tekniği ile hazırlanan tipo kartvizit modelleri ilk izlenim için en iyi seçeneklerinden biridir. Özel kağıt seçeneklerinin kullanıldığı tipo kartvizit modelleri lüks, kalite ve yaratıcılığı harmanlamış en özel modellerden biridir. Sayfamızda modellerimize göz atabilir, ilham almanız ve farklı kartvizit taleplerinde bulunmanız için içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

KENAR BOYALI KARTVİZİT MODELLERİ

Kenar boyalı kartvizitler markanızın imajına renk ve enerji katacak kartvizit türleridir. Son yılların en gözde, trend olan kartvizit modellerinden biri olan kenar boyalı kartvizitler hem baskı tekniği hem de baskı sonrası tekniği ile diğer kartvizit modellerinden ayrılmaktadır. Sayfamızda tipo baskılı kenar boyalı kartvizit örneklerini de görebilirsiniz. İlham almanız, farklı kartvizit taleplerinde bulunmanız için sizin için derlediğimiz içeriklerimize de göz atabilirsiniz.

VARAK YALDIZLI KARTVİZİT MODELLERİ

Varak Yaldız lüksün simgesi olarak kabul edilir. Baskılı ürünlerde kalite ve lüks öne çıkarılmak isteniyorsa varak yaldız baskı tekniği sıkça kullanılmaktadır. Albenisi yüksek, şık ve modern kartvizit tasarımı istiyorsanız varak yaldızlı kartvizitleri tercih edebilirsiniz. Bu sayfamızda sizin için hazırladığımız varak yaldızlı kartvizit modellerine göz atabilirsiniz. Bunun dışında dünyada ki birçok özgün tasarımcının ve tasarım ajanslarının hazırlamış oldukları varak yaldızlı kartvizit örneklerini görebilir, farklı kartvizit modellerine derlediğimiz içerikler üzerinden ulaşabilirsiniz.

DOĞRU VE GÜVENİLİR ADRESTESİNİZ

KALİTELİ BASKI

Firmamız tarafından gerçekleştirilen kartvizit baskı işlemleri sırasında yüksek kaliteli bir şekilde sonuç elde edilebilmesi için üstün teknoloji cihazlar kullanılmaktadır. Bu sayede gerçekleştirilen işlem ile birlikte kaliteli baskı avantajları elde edilirken, aynı zamanda da sizin için en faydalı sonucu ortaya koymaya gayret gösteriyoruz. Bu sayede en nitelikli kartvizit tasarımları ve baskısı ile prestijli bir kullanım elde edebiliyorsunuz.

LÜKS KAĞIT SEÇENEKLERİ

Kartvizit tasarımınızın tamamlanması sonrasında istediğiniz bütün görsellik ve kalitenin elde edilmesi ile birlikte baskı noktasına geçtiğimiz aşamada, kağıt kalitesi seçeneklerini görerek seçim gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada kartvizit kalitesinin ortaya net olarak çıkabilmesi için lüks kağıt seçenekleri arasından seçim yaparak, en nitelikli sonucu elde edebilirsiniz. Yüksek kalite ortaya koyan baskı teknolojisi ile birlikte bu kağıt kalitesi en iyi sonucu ortaya çıkaracaktır.

TASARIM DESTEĞİ

Müşterileriniz ile aranızdaki en iyi iletişimi sağlayacak ve akılda kalıcı bir tanıtım sağlayacak kartvizit için iyi bir tasarım oluşturulması her zaman önemlidir. Hayallerinizde yer alan ve ince dokunuşlar ile özel bir hale getirmek istediğiniz kartvizit tasarımı için firmamızın profesyonel grafik danışmanları ile birlikte profesyonel tasarım desteği alma imkanına sahipsiniz.

MÜKEMMEL İŞÇİLİK

Dünyanın her neresinde ne iş yapılırsa yapılsın malzeme kalitesi, görsel kalite ve işçilik kalitesi en önemli olguların başında yer almaktadır. Firmamızda kartvizit üretimi gerçekleştirilirken, öncelikle iyi bir malzemenin seçilmesi daha sonrasında grafik işçiliği konusunda mükemmel işçilik ile en iyi tasarımın elde edilmesi ve daha sonrasında da baskı teknolojilerinin kullanılması sırasında baskının profesyonel olarak yapılması için işçilik en önemli noktalar arasında yer almaktadır.

Lüks Kartvizitler İle Saygınlığınızı Arttırın

Günümüz iş dünyasında varlık gösteren kişiler için en önemli etmenlerin başında saygınlık ve güvenilirlik gelmektedir. Her türden iş için temas kurulan kişilerin kendilerini tanıtması için kullanılan lüks kartvizitler kişinin reklamı için olduğu kadar iş dünyasındaki her temasını doğrudan etkileyen işleve ve öneme sahiplerdir. İş ilişkisi kuracak kişilerin kendilerini doğrudan temsiline güvendikleri kartvizitleri kişinin iş dünyasındaki güvenilirliği ve kalitesini yansıtmak zorundadır aksi takdirde her ne kadar sunulan hizmet kaliteli olursa olsun iş ilişkileri başarısızlıkla sonuçlanabilmektedir.

Doğru Lüks Kartvizitler İçin Aranılan Hizmet

Kartvizitin iş dünyasındaki bu öneminin farkında olarak bir sorumluluk ilkesi ile ürettiğimiz kaliteli ve şık tasarımları ile kişiyi yansıtacak ve en iyi reklam aracı haline gelecek ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Her ihtiyaca cevap verebilecek geniş bir ürün yelpazesi ile satışa sunduğumuz lüks kartvizitler seçeneklerine kolayca ulaşabilir ve kendiniz için en uygun olan ürünü rahatlıkla temin edebilmeniz için aranılan hizmeti sunmaktayız.

Özgün Tasarımlı Lüks Kartvizitler

Her ihtiyaca ve kişiye özel olarak hazırlanan ürünlerimiz son teknoloji baskı teknikleri kullanılarak tamamen özgün bir tasarım ile kaliteli bir yapıda müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. İş alanında kimliğiniz olarak firma ve kişiler için özel olarak oluşturulan lüks kartvizitler ile piyasa bir adım öne geçerek kalitenizi ve güvenilirliğinizi en başından ortaya koyabileceğiniz en özel seçenekler için aradığınız adres.

TASARIM DESTEĞİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR ?

Uzman Tasarım Ekibimiz ile size yardımcı olabiliriz. Sizi en iyi şekilde yansıtacak kartvizit tasarımını ücretsiz olarak hazırlıyoruz. Beğendiğiniz modellere uygun tasarımınız hazırlandıktan sonra arzu ederseniz talep edebilirsiniz. Whatsapp üzerinden hızlıca iletişime geçebilirsiniz

İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ

ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Firmamız ile iletişime geçerek kartvizit tasarımı ve kartvizit baskısı talep ettiğiniz noktada işlemin başlangıcından son aşamada kartvizitlerin size teslim edilmesine kadar iletişim sürdürülmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin en doğru hizmeti alabilmesi için firmamız özel müşteri temsilcisi ile birlikte sürekli bir şekilde bağlantıyı sürdürür ve kaliteli bir sonucu ortaya koyar.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firma politikamız olarak, her zaman en iyi kaliteyi ve en doğru sonucu ortaya koymak ilk hedeflerimiz arasında yer alırken, bundan daha önemli bir hedef olarak müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır. Çünkü kaliteli ve faydalı bir hizmet almak her müşterinin hakkı olmakla birlikte firmamızdan memnuniyet duyan her kişi bizim için en büyük yatırım ve geleceğe dönük olarak en büyük umut olmaktadır.

YURTİÇİ VE YURTDIŞINA GÖNDERİM

Dünyanın her neresinde olursanız olun, internet bağlantısı gerçekleştirdiğiniz durumda firmamız ile iletişime geçebilir, kartvizit tasarımı sağlayabilir ve baskı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmeti almanız sonrasında firmamız yurtiçi ve yurtdışına gönderim sağlayarak ürünlerinizin istediğiniz şekilde size ulaşmasını sağlamaktadır. En hızlı ve güvenilir şekilde ürünlerinizi teslim almanız için uluslararası anlamda en nitelikli hizmetleri veren gönderi firmaları ile çalışmaktayız.

NUMUNE KUTUSU

Firmamız üzerinden hizmet alırken tüm örnekleri ve ürün tiplerini internet sayfamız üzerinde gördüğünüz için somut bir örnek görme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu gibi bir durum en doğal hakkınız olduğundan dolayı firmamız talebinize karşılık olarak numune kutusu gönderimi ile daha önce yapmış olduğumuz baskılarının örneklerini ve kağıt kalitesi ile tasarım kalitesini çok daha rahat bir şekilde görmenizi sağlıyor.

DAHA FAZLA KEŞFEDİN

Diğer popüler ürünlerimiz olan etiket(sticker), el ilanı(broşür), cepli dosya ve antetli kağıt işlerimizi aşağıdan inceleyebilir ve ekonomik kartvizit, şeffaf kartvizit, keten kartvizit vb daha fazlası ürün için ise kişiyeözelkartvizit anasayfasına giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bloknot

Sizlerin de bildiği gibi söz uçar, yazı kalır. Hayatın her alanında bazı durumlarda not almak gerekir. Bir şeyleri yazılı olarak kaydetmek, ilerleyen zamanlarda işimizi daha kolay hale getirir. Bu nedenle evde, okulda, iş yerinde,…