Letterpress Kartvizitler

Tipo kartvizitler, tasarımcıların yaratıcılıklarını en üst seviyede gösterebildikleri kartvizit modelidir. Letterpress baskı tekniği ile hazırlanan tipo kartvizit modelleri ilk izlenim için en iyi seçeneklerinden biridir. Özel kağıt seçeneklerinin kullanıldığı tipo kartvizit modelleri lüks, kalite ve yaratıcılığı harmanlamış en özel modellerden biridir. Sayfamızda modellerimize göz atabilir, ilham almanız ve farklı kartvizit taleplerinde bulunmanız için içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

İLHAM ALABİLECEĞİNİZ TİPO KARTVİZİT ÖRNEKLERİ

Letterpress 15 Adet Tipo Kartvizit Örneği

Letterpress 15 Adet Tipo Kartvizit Örneği Letterpress çok eski ama ESKİMEYEN bir baskı tekniği. Kağıt yüzeyine kısmi olarak yapılan presleme ile inanılmaz sonuçlar alınmaktadır. Tipo baskı tekniği veya Heilderberg gibi ünlü…

DOĞRU VE GÜVENİLİR ADRESTESİNİZ

KALİTELİ BASKI

Firmamız tarafından gerçekleştirilen kartvizit baskı işlemleri sırasında yüksek kaliteli bir şekilde sonuç elde edilebilmesi için üstün teknoloji cihazlar kullanılmaktadır. Bu sayede gerçekleştirilen işlem ile birlikte kaliteli baskı avantajları elde edilirken, aynı zamanda da sizin için en faydalı sonucu ortaya koymaya gayret gösteriyoruz. Bu sayede en nitelikli kartvizit tasarımları ve baskısı ile prestijli bir kullanım elde edebiliyorsunuz.

LÜKS KAĞIT SEÇENEKLERİ

Kartvizit tasarımınızın tamamlanması sonrasında istediğiniz bütün görsellik ve kalitenin elde edilmesi ile birlikte baskı noktasına geçtiğimiz aşamada, kağıt kalitesi seçeneklerini görerek seçim gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada kartvizit kalitesinin ortaya net olarak çıkabilmesi için lüks kağıt seçenekleri arasından seçim yaparak, en nitelikli sonucu elde edebilirsiniz. Yüksek kalite ortaya koyan baskı teknolojisi ile birlikte bu kağıt kalitesi en iyi sonucu ortaya çıkaracaktır.

MÜKEMMEL İŞÇİLİK

Dünyanın her neresinde ne iş yapılırsa yapılsın malzeme kalitesi, görsel kalite ve işçilik kalitesi en önemli olguların başında yer almaktadır. Firmamızda kartvizit üretimi gerçekleştirilirken, öncelikle iyi bir malzemenin seçilmesi daha sonrasında grafik işçiliği konusunda mükemmel işçilik ile en iyi tasarımın elde edilmesi ve daha sonrasında da baskı teknolojilerinin kullanılması sırasında baskının profesyonel olarak yapılması için işçilik en önemli noktalar arasında yer almaktadır.

TASARIM DESTEĞİ

Müşterileriniz ile aranızdaki en iyi iletişimi sağlayacak ve akılda kalıcı bir tanıtım sağlayacak kartvizit için iyi bir tasarım oluşturulması her zaman önemlidir. Hayallerinizde yer alan ve ince dokunuşlar ile özel bir hale getirmek istediğiniz kartvizit tasarımı için firmamızın profesyonel grafik danışmanları ile birlikte profesyonel tasarım desteği alma imkanına sahipsiniz.

Geliştirilmiş Baskı Tekniği Tipo Kartvizitler

İş dünyasında faaliyet gösteren bütün alanlarda yoğun biçimde ihtiyaç duyulan ve büyük bir öneme sahip işlevsel kartvizitler hangi alanda faaliyet gösterildiği fark etmeksizin sizin ve markanızın bilinirliği ve tercih edilebilirliği ile ilgili bilgileri ortaya koyan ürünlerdir. Birçok farklı seçenek halinde bulunabilen kartvizit modellerinin doğru seçilmesi iş hayatındaki konumunuzu doğrudan etkileyen bir öneme sahip olarak özenle tercih edilmeleri gereken ürünlerdendir. Kartvizit tercihi yapılırken en yoğun olarak aranılan ürün seçeneklerinden olan tipo kartvizitler için uyguladığımız özverili bir çalışmanın getirisi olan kaliteli ürün standartları müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her ihtiyaca cevap vermektedirler.

Tipo Kartvizitler Hizmetinde Profesyonel Destek

Alanında uzman ekibimiz tarafından uzun süreli bir tecrübenin ortaya koyduğu tipo kartvizitler ile kendinizi ve markanızı en doğru şekilde temsil edecek ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu alanda uzun zamandır uygulanan tipo baskı yöntemlerinin çağın gerisinde kalmış uygulamalarının yarattığı ciddi memnuniyetsizlikler getiren sorunlar iş dünyasında ciddi kayıplar yaratabilmektedirler.

Kaliteli Ve Şık Yapıda Güvenilir Tipo Kartvizitler

Eskimiş yöntemlerin ve özensiz üretimin getirdiği sorunların çözümü için müşterilerimizin memnuniyeti için hazırlanan son teknoloji yöntemleri ile geliştirilen ve profesyonel bir ekibin sağladığı özgünlük ile aradığınız en doğru kartvizit seçeneğini geniş bir ürün yelpazesi halinde en özel fiyatlar ile müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Markanızın ve isminizin en büyük koruyucusu tipo kartvizitler seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

TASARIM DESTEĞİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR ?

Uzman Tasarım Ekibimiz ile size yardımcı olabiliriz. Sizi en iyi şekilde yansıtacak kartvizit tasarımını ücretsiz olarak hazırlıyoruz. Beğendiğiniz modellere uygun tasarımınız hazırlandıktan sonra arzu ederseniz talep edebilirsiniz. Whatsapp üzerinden hızlıca iletişime geçebilirsiniz

İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ

ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Firmamız ile iletişime geçerek kartvizit tasarımı ve kartvizit baskısı talep ettiğiniz noktada işlemin başlangıcından son aşamada kartvizitlerin size teslim edilmesine kadar iletişim sürdürülmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin en doğru hizmeti alabilmesi için firmamız özel müşteri temsilcisi ile birlikte sürekli bir şekilde bağlantıyı sürdürür ve kaliteli bir sonucu ortaya koyar.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firma politikamız olarak, her zaman en iyi kaliteyi ve en doğru sonucu ortaya koymak ilk hedeflerimiz arasında yer alırken, bundan daha önemli bir hedef olarak müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır. Çünkü kaliteli ve faydalı bir hizmet almak her müşterinin hakkı olmakla birlikte firmamızdan memnuniyet duyan her kişi bizim için en büyük yatırım ve geleceğe dönük olarak en büyük umut olmaktadır.

YURTİÇİ VE YURTDIŞINA GÖNDERİM

Dünyanın her neresinde olursanız olun, internet bağlantısı gerçekleştirdiğiniz durumda firmamız ile iletişime geçebilir, kartvizit tasarımı sağlayabilir ve baskı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmeti almanız sonrasında firmamız yurtiçi ve yurtdışına gönderim sağlayarak ürünlerinizin istediğiniz şekilde size ulaşmasını sağlamaktadır. En hızlı ve güvenilir şekilde ürünlerinizi teslim almanız için uluslararası anlamda en nitelikli hizmetleri veren gönderi firmaları ile çalışmaktayız.

NUMUNE KUTUSU

Firmamız üzerinden hizmet alırken tüm örnekleri ve ürün tiplerini internet sayfamız üzerinde gördüğünüz için somut bir örnek görme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu gibi bir durum en doğal hakkınız olduğundan dolayı firmamız talebinize karşılık olarak numune kutusu gönderimi ile daha önce yapmış olduğumuz baskılarının örneklerini ve kağıt kalitesi ile tasarım kalitesini çok daha rahat bir şekilde görmenizi sağlıyor.

Daha Fazla Keşfedin

Bloknot

Sizlerin de bildiği gibi söz uçar, yazı kalır. Hayatın her alanında bazı durumlarda not almak gerekir. Bir şeyleri yazılı olarak kaydetmek, ilerleyen zamanlarda işimizi daha kolay hale getirir. Bu nedenle evde, okulda, iş yerinde,…